Doktor Ozon ; saf, sızma, asit derecesi düşük zeytinyağı ile çok güçlü bir antioksidan olan ozon gazının karışımından oluşur.

Sivilcelerinizden kurtulmak artık sizler için bir hayal değil, çok kolay bir şekilde ozon yağı kullanarak sivilcelerinize son verebilmeniz mümkün olacaktır. Ozon yağını düzenli bir şekilde kullandığınızda sivilcelere dair hiç bir şey kalmayacak cildiniz kusursuz bir hal alacaktır. Yapmanız gereken tek şey sivilcelerinizi giderecek olan önerileri uygulamaktır.

Sivilce ve aknelerinizden kurtulmak için yapılması tavsiye edilen öneriler

  • sivilcelerden kurtulmakHer gün düzenli biçimde yağsız olan temizleyici yardımıyla sabah akşam ılık su yardımıyla cildinizi yıkayınız.
  • Gözenekleri tıkamakta olan ölü derici ciltten uzaklaştırmak için cildinizi yumuşal yapıdaki fırça yardımıyla ovabilirsiniz.
  • Ciltte meydana gelen lekelerin giderilmesine yardımcı olmak için, çay ağacı yağı gibi maddelerin bulunmakta olduğu ürünleri tercih edebilirsiniz.
  • Sivilce ve aknelerden sonra oluşan izlerin hafifletilmesi için C vitamini bulunan ürünleri tercih edin.
  • Saçlarınızın temiz olmasına dikkat edin ve cildinize değmesini engelleyin.
  • Yatarken kullandığınız yastık kılıfı ve yüzünüzle temas eden havlunuzu sıklıkla değiştiriniz.
  • Kozmetik süngerlerin kullanımı yerine bakteleri azaltmak konusunda sterilize fırçaları kullanabilirsiniz.
  • Bol miktarda su içebilirsiniz. Düzenli egzersiz yapabilirsiniz.
  • Yağsız güneş kremlerini tercih edin.
  • Daha büyük sorunlarda dermatoloğun tavsiyelerine uymanız gerekmektedir.

Sivilcelerinizin giderilmesi ya da azaltılması konusunda yukarıdaki önerileri yerine getirebilmeniz mümkündür. Bunlarla birlikte orjinal doktor ozone ozon yağı kulalnımı gerçekleştirmeniz de oldukça yararlı etkileri beraberinde sizlere sunacaktır. Düzenli kullanımlar sonucunda ayna karşısında farkı kendiniz görecek ve oldukça memnun kalacaksınız.

Bu konu "tartışma" içerikli yorumlara kapatılmıştır.

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Mesafeli Satış Sözleşmesi Gizlilik Ve Güvenlik İade Sözleşmesi
Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. OZON YAĞI SİTESİ aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu OZON YAĞI SİTESİ'NE ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.
procare serum Aşk kokusu aşk parfümü kullanarak kadınları kokunuzla baştan çıkartın. obesistop epimedyumlu macun megamax
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?