Doktor Ozon ; saf, sızma, asit derecesi düşük zeytinyağı ile çok güçlü bir antioksidan olan ozon gazının karışımından oluşur.

2Kadın erkek pek çok kişi daha pürüzsüz bir cilde sahip olmayı hayal eder. Bu uğurda pek çok acılı ve maliyetli yöntemler de dahil olmak üzere pek çok yönteme başvurur. Ancak az sonra anlatacaklarımızla daha güzel bir cilde sahip olabilmeniz mümkün. Nasıl mı? İşte yanıtı:

Nemlendiriciyi ‘Es’ Geçmeyin

Cildimiz hem içeriden hem de dışarıdan beslenen bir yapıdadır. Bu nedenle dışarıdan yapacağımız uygulamalar cildimizin dışarıdan alacağı beslenme açısından önemlidir. Cilt tipiniz her ne olursa olsun mutlaka nemlendirici kullanmalısınız.

Bol Su İçin: Bol su içmek vücudunuz için önemli olduğu kadar cildiniz için de önemlidir. Cildin bütün elastik yapısını ve dengesini korumada büyük rol oynar. Bu nedenle günde en az 2 lt su tüketmeniz gerekir.

Dönemsel Bakımlarını İhmal Etmeyin: Cildiniz her dönem bakıma ihtiyaç duyar. Bu yapılış ve uygulama şekillerine göre belirlenir. Cildinizin periodik olarak günlük, haftalık ve aylık bakımları vardır.

  • Cildinizin Günlük Bakımı: Cildinizin günlük bakımında temizlik ve nem ilk sıralarda yer alır. Rutin olarak kullandığınız cilt bakım ürünleri, anti-aging ürünler de bu kategoride yer alır. B u aşamada asit derecesi düşürülmüş saf zeytinyağı ve ozon karışımı olan Ozon Yağı’nı tercih edebilirsiniz. Günlük bakımınızda Ozon Yağı ürünleri, cildinizin ihtiyaç duyduğu tazelenmeye ve vitamin dengesini korumaya yardımcı olacaktır.
  • Cildinizin Haftalık Bakımı: Bu aşamada haftalık maskeler ve peelingler kullanabilirsiniz. Haftalık rutin bakımlar, daha sağlıklı ve daha güçlü bir cilde sahip olmanıza yardımcı olacaktır.
  • Cildinizin Aylık Bakımı: Bu aşamada cilt bakımı gibi işlemlerden yararlanabileceğiniz gibi evde kendiniz de bu bakımı uygulayabilirsiniz.

Aylık Cilt Bakımı Maskesi Tarifi: 1 tatlı kaşığı deniz tuzu, 1 yemek kaşığı Ozon Yağı, bir miktar püre halinde kıyılmış maydanoz. Bütün malzemeleri karıştırın. Daha sonra karışımı temiz cildiniz üzerine sürün. Yalnızca yüzünüze değil boyun ve omuz bölgenize de uygulayabilirsiniz. 20 dakika bekletin ve cildinizi ovalamadan yıkayın. Ayda bir kez uygulayacağınız bu maske ile yumuşacık bir cilde sahip olursunuz.

Bu konu "tartışma" içerikli yorumlara kapatılmıştır.

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Mesafeli Satış Sözleşmesi Gizlilik Ve Güvenlik İade Sözleşmesi
Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. OZON YAĞI SİTESİ aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu OZON YAĞI SİTESİ'NE ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.
procare serum Aşk kokusu aşk parfümü kullanarak kadınları kokunuzla baştan çıkartın. obesistop epimedyumlu macun megamax
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?