Doktor Ozon ; saf, sızma, asit derecesi düşük zeytinyağı ile çok güçlü bir antioksidan olan ozon gazının karışımından oluşur.

ozon yağı sivilceGünümüzde sivilcelerin giderilmesi için sıklıkla başvurulan yöntemler arasında ozonla kan  temizliği, sivilce ve diğer cilt sorunlarından tamamen kurtulmak için kullanılıyor. Ozonla yapılmakta olan kan temizleme teknikleri sayesinde kan çıbanı ve sivilceye benzer olan cilt problemleriyle mücadele başarılı sonuçlanıyor. Ozon sahip olduğu aktif oksijen yardımıyla iltihaplanmış olan sivilcelerin yaklaşık olarak iki gün içerisinde yok edilmesine yardımcı olduğu gibi, yeni sivilcelerin oluşmasını engelleyici etkisi bulunan bakterileri öldürmesi sayesinde kalıcı olarak kurtulmanıza yardımcı olur.

Bebeksi bir cilde sahip olmak isteyenler ozon tedavisinden yararlanıyor yahut ozon yağı kullanıyor. Düzenli olarak gerçekleştirilen kullanımların sonucunda cilt problemlerinden sorunsuz olarak kurtulabilmek mümkün hale geliyor. Tabi ki, doğal ürünlerde süreklilik oldukça önem arz ediyor. Sonuç elde edinceye kadar kullanmaya devam etmelisiniz. Vücut içerisinde beyaz kan hücreleri olarak nitelendirilen ve vücudumuzun savunma yapısını oluşturan akyuvarların oluşmasına yardımcı olduğu gibi, vücutta meydana gelen virüs ve bakterilere karşı savaş açmaktadır.  Ozonun doğal dezenfektan etkisi bulunur. Ozon tedavisi sonucunda dokulara oksijen ulaşımı artar ve bedenin oksijen ihtiyacı net olarak karşılanır.

Vücuttaki iyileşmenin hızlandırılmasına yardımcı olur, bu sayede hastalıklara neden olan mikroorganizmaları ve toksinleri gidermeye yardımcı olur. Sivilce ve aknelerden korunmak için %100 doğal olan ozon yağı kullanımı tavsiye edilir. Yani dezenfektan etkileri sayesinde vücutta oluşan diğer cilt sorunlarının temelinde yatan iltihaplanma ve bakteri oluşumlarının yok edilmesine yardımcı olur.

Bu konu "tartışma" içerikli yorumlara kapatılmıştır.

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Mesafeli Satış Sözleşmesi Gizlilik Ve Güvenlik İade Sözleşmesi
Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. OZON YAĞI SİTESİ aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu OZON YAĞI SİTESİ'NE ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.
procare serum Aşk kokusu aşk parfümü kullanarak kadınları kokunuzla baştan çıkartın. obesistop epimedyumlu macun megamax
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?