Doktor Ozon ; saf, sızma, asit derecesi düşük zeytinyağı ile çok güçlü bir antioksidan olan ozon gazının karışımından oluşur.

OZON NEDİR ? 

Ozon (O3) 3 oksijen atomundan meydana gelen atmosferde doğal olarak bulunan bir gazdır. Genellikle yağmur ve fırtınalardan sonra duyulan temiz ve taze hava kokusu ozon kokusudur. Ozon yüksek oksidasyon gücüne sahip kokulu bir gazdır. Ozonun bu çok kuvvetli oksitleyici ve bakteri öldürücü niteliklerinin olması dolayısıyla dünyanın birçok ülkesinde sağlık dışında, havanın temizlenmesi, sulardaki mikropların öldürülmesi ve atık maddelerin temizlenmesi, içme sularının arıtılması, kötü kokulu gazların kokularının giderilmesi, kumaşların ve kağıtların ağartılması, yiyecek ve gıdaların üzerindeki bakterilerin öldürülmesi gibi gıda sanayinde de kullanımı yaygındır.

OZON TERAPİSİ NEDİR ?
Aktif oksijen molekülü olan ozon gazı kullanılarak yapılan iyileştirici uygulamalara “ozon terapi” denir. Ozon alternatif bir tedavi şekli olarak 100 yıldan beri yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Avrupa’da çok yaygındır. Sadece Almanya da 8000 civarında Ozon Terapi merkezi vardır.

Ozon yağı(FACEOZON) asit derecesi düşük,saf sızma zeytinyağının belirli hız ve süre içerisinde medikal ozon gazı geçirilmesi ile elde edilir.Ozonlu yağ,diğer adıyla biyolojik aktif oksijen kompleksi sürüldüğü bölgeye oksijen verir.Cilt tarafından derhal emilen oksijen cildin nefes almasını sağlar.

FaceOzon tamamen doğal olup hiçbir yan etkisi yoktur. İçeriğinde herhangi bir zararlı kimyasal,alkol vb.maddeler bulunmaz. Ozon Kremi (FaceOzon Krem) üretim şekli de FaceOzon yağı ile aynı şekildedir. FaceOzon yağ yaklaşık 36 saat Ozona maruz kalındığında elde edilir. FaceOzon Krem ise hiç ara vermeden 7 gün saf sızma zeytinyağının ozon gazı geçirilmesi ile elde edilir. FaceOzon krem içerisinde de herhangi bir katkı maddesi yoktur. %100 saf zeytinyağının 7 günlük ozona maruz kalması sonucu krem formunu alır.

Saklama Koşulları: İçinde herhangi bir katkı maddesi olmadığı için sıcak ortamda çabucak sıvı hale gelebilir. Bu nedenle soğuk yerde veya buzdolabında muhafaza edilmelidir.

hemen-siparis-ver-butonu

mesaj

Ozon Yağı - Ozon Yağı Nedir konusu hakkında yorum yapın


Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Mesafeli Satış Sözleşmesi Gizlilik Ve Güvenlik İade Sözleşmesi
Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. OZON YAĞI SİTESİ aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu OZON YAĞI SİTESİ'NE ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.
procare serum Aşk kokusu aşk parfümü kullanarak kadınları kokunuzla baştan çıkartın. obesistop epimedyumlu macun megamax
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?