Doktor Ozon ; saf, sızma, asit derecesi düşük zeytinyağı ile çok güçlü bir antioksidan olan ozon gazının karışımından oluşur.

FaceOzon, cilde hafif masaj eşliğinde uygulanan dermokozmetik bir üründür. FaceOzon’u her bayan ve erkek günlük kişisel bakımında kullanabilir. Cilt bakımında içeriğindeki Ozondan dolayı cilt temizleyici, zeytinyağından dolayı da nemlendirici olarak erkekler tıraş sonrası oluşan tahrişlerin yatıştırılmasında kullanabilirler.

YAN ETKİSİ VE KONTRENDİKASYONLARI

Bilinen hiçbir yan etkisi ve kontrendikasyonu yoktur. Sadece zeytinyağı ve herhangi bir yağ alerjisi olanlar dikkatli olmalıdır.

SAKLAMA ŞEKLİ:
FaceOzon uzun yıllar boyunca etkisini kaybetmeden saklanabilir.  Aktif olarak kullandığınız zamanlarda oda sıcaklığında, uzun süre kullanılmayacaksa serin bir yerde saklanması gerekir.
FaceOzon krem formunun soğuk bir yerde veya buzdolabında muhafaza edilmesi gerekmektedir.

hemen-siparis-ver-butonu

mesaj

Ozon Yağı - Ozon Yağı Kullanımı konusu hakkında yorum yapın


Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Mesafeli Satış Sözleşmesi Gizlilik Ve Güvenlik İade Sözleşmesi
Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. OZON YAĞI SİTESİ aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu OZON YAĞI SİTESİ'NE ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.
procare serum Aşk kokusu aşk parfümü kullanarak kadınları kokunuzla baştan çıkartın. obesistop epimedyumlu macun megamax
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?