Doktor Ozon ; saf, sızma, asit derecesi düşük zeytinyağı ile çok güçlü bir antioksidan olan ozon gazının karışımından oluşur.

Bu özel hazırlanmış ozon yağı cildin beslenmesine ve yenilenmesine yardımcı olurken Anti-aging etkisi ile kırışıklıkların azalmasına, kaza ve ameliyat sonrası kalmış izlerin giderilmesine,ciltteki pütürlü yaraları yumuşatarak cildin iyileşmesine ve onarımına yardımcı oluyor.


Ozon yağının kullanımı nasıldır?

Ozonlanmış olarak üretilen bu bitkisel yağ Avrupa ve Dünya ülkeleri içerisinde uzun yıllardır deri hastalıklarının yatıştırılması ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Ozon yağının sahip olduğu sır, ozonun çok saf haldeki zeytin yağı ile birleştirilmesi sonucu elde edilir. Bunun sebebi, ozonlanmış yağların hızlı biçimde değişime uğramasıdır.

Ozon, lezyonlarda bulunan oksijen stoğunun artmasına yardımcı olur. Yara tedavilerinin olumlu derecede ilerlemesine ve hızlanmasına katkıda bulunur. Bakteri, fungi ve fotozoa vb. virüslerin yok edilmesine yardım eder. Bu belirtilen mikroplar genellikle anaerobik vaziyettedir. Oksijenin bulunmadığı ve oksijene aç olunan bölgelerde yaşarlar ve gelişirler. Ozon ile karşılaştıkları durumlarda hücre duvarları çöküntüye uğrar ve yok olur. Ozonun bu etkisi sağlıklı hücre ve dokulara zarar vermez.

mesaj

Ozon Yağı - Ozon Yağı Kullanımı konusu hakkında yorum yapın


Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Mesafeli Satış Sözleşmesi Gizlilik Ve Güvenlik İade Sözleşmesi
Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. OZON YAĞI SİTESİ aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu OZON YAĞI SİTESİ'NE ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.
Aşk kokusu aşk parfümü kullanarak kadınları kokunuzla baştan çıkartın.Aşk parfümü sergio antonio son zamanlarda en çok kullanılan aşk kokusudur.fatblockpadişah macunured honeyokey indir