Doktor Ozon ; saf, sızma, asit derecesi düşük zeytinyağı ile çok güçlü bir antioksidan olan ozon gazının karışımından oluşur.

Ozon Yağı içerisinde tamamen %100 doğal ozonlanmış zeytin yağı yer almaktadır.

SAF ZEYTİNYAĞININ ÖZELLİKLERİ
Binlerce yıldan beri tıbbi tedavi ve kozmetik amaçlı kullanılmakta olan zeytinyağı, o yıllardan bu yana neredeyse her alanda kullanmaya devam edilen doğal üründür. Zeytin ağacı, dünyadaki en dayanıklı ve en uzun ömürlü ağaçlardan biridir. Yaşı neredeyse iki bini geçmiş zeytin ağaçları halen tazeliğini korumaktadır. Bu kadar uzun yaşamı yapraklarındaki oleuropein maddesine dayanır. Bu madde zeytin ağaçlarını hastalık ve zararlılardan korur. Ayrıca yapraklarından çıkan kalsiyum elenolaten maddesi ağaçtaki zararlı virüs, bakteri ve mantarları yok eder.

Zeytinyağı ile yapılan klinik araştırmalar, zeytinyağının insan sağlığı açısından mucizevi bir ürün olarak nitelendirilmiştir. Zeytinyağı, zeytin meyvesinin katkısız, tamamen doğal suyudur. Zeytinyağının kozmetik alanındaki faydaları içeriğinde bulunan A,D,E,K vitamini gibi 101 vitamin ve mineraller sayesindedir.

hemen-siparis-ver-butonu

mesaj

Ozon Yağı - Ozon Yağı İçeriği konusu hakkında yorum yapın


Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Mesafeli Satış Sözleşmesi Gizlilik Ve Güvenlik İade Sözleşmesi
Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. OZON YAĞI SİTESİ aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu OZON YAĞI SİTESİ'NE ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.
procare serum Aşk kokusu aşk parfümü kullanarak kadınları kokunuzla baştan çıkartın. obesistop epimedyumlu macun megamax
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?