Doktor Ozon ; saf, sızma, asit derecesi düşük zeytinyağı ile çok güçlü bir antioksidan olan ozon gazının karışımından oluşur.

FaceOzon Ozon Yağı Kampanyası

kampanya


Ozon Yağı İçeriği

  • Ozon yağı içerisinde tamamen %100 doğal ozonlanmış saf zeytin yağı yer almaktadır.
  • Ozon yağının kullanımı nasıldır?
  • Uygulanmak istenen bölgeye masaj yapılarak yedirilmelidir.
  • Uyarı ve Saklama Koşulları; Ozon yağı ürünlerini aktif olarak kullandığınız dönemlerde oda sıcaklığında; uzun süre kullanılmayacaksa serin bir ortamda muhafaza edilmesi önerilir. Zeytinyağı ürünlerine alerjisi olanların kullanmaları önerilmez.

hemen-siparis-ver-butonu

mesaj

Bu konu "tartışma" içerikli yorumlara kapatılmıştır.

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Mesafeli Satış Sözleşmesi Gizlilik Ve Güvenlik İade Sözleşmesi
Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. OZON YAĞI SİTESİ aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu OZON YAĞI SİTESİ'NE ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.
procare serum Aşk kokusu aşk parfümü kullanarak kadınları kokunuzla baştan çıkartın. obesistop epimedyumlu macun megamax
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?