Doktor Ozon ; saf, sızma, asit derecesi düşük zeytinyağı ile çok güçlü bir antioksidan olan ozon gazının karışımından oluşur.

Yaşların ilerlemesi ile birlikte ciltteki yaşlanmanın en büyük belirtilerinden biri de, ciltte oluşmaya başlayan kırışıklıklardır. Eğer cildin erken yaşta kırışıklık yaşaması söz konusu ise, bunun temelinde cilt bakımının yapılmadığı gerçeği yatar. Bu sebeple bireylerin genç yaşlarda ciltlerine gösterecekleri ilgi ile, ciltlerinin gelecek yaşlarında daha genç ve hoş görünmesini sağlayabilirler.

Cilt kırışıklıkları nasıl giderilir?

cilt kırışıklıklarıCildin yıpranmasına neden olan etkenlerin ortadan kaldırılması, ciltte oluşabilecek olan sorunların engellenmesine neden olacağından dolayı cildin kırışıklık kazanmasının da önüne geçilebilmesine olanak sağlar. Eğer cildinizin kırışıklık yaşadığını düşünmeye başladıysanız ve yüzünüzün daha taze ve genç görünmesini arzuluyorsanız, çalışmanın vakti gelmiş demektir. Çünkü cildiniz için çalıştığınızda, cildinizin istediğiniz görünümü size vereceği şüphesizdir. Kişiler ciltlerine ne kadar ilgi gösterirlerse, bakımlarını ne kadar doğru olarak yaparlarsa, ciltleri de onları bir o kadar uzun yıllar boyunca sahiplenecektir.

Cilt kırışıklıklarınızı gidermek için doğal maskeler kullanabilirsiniz. Vücudunuzda bitkilerden elde edilmiş olan kürleri kullanmanız cilt kırışıklıklarınızı gidermeye katkıda bulunacaktır. Ayrıca doktor ozon yağı kullanımı cildinizin yıpranmış bölgelerinde yenilik, ölü hücrelerin giderilmesi ve buna ek olarak kırışıklıkların bir süre zarfı sonunda gitmesine yardımcı olacaktır. Doktor ozon yağı bireylerde yan etki sorunları oluşturmadığından dolayı, cildinizin yıpranmasını engeller. Taze bir cilt oluşumunu meydana getirir. Cilde nefes aldırır. Cildin ph dengesini sağlar ve buna ek olarak nem dengesinin korunmasına katkıda bulunur.

Bu konu "tartışma" içerikli yorumlara kapatılmıştır.

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Mesafeli Satış Sözleşmesi Gizlilik Ve Güvenlik İade Sözleşmesi
Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. OZON YAĞI SİTESİ aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu OZON YAĞI SİTESİ'NE ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.
procare serum Aşk kokusu aşk parfümü kullanarak kadınları kokunuzla baştan çıkartın. obesistop epimedyumlu macun megamax
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?